19.kolo MFK Dobříš - SK Votice

27.04.2013 14:13

Rozhodčí Hůla svými výroky rozhodil Votické hráče.

Votice šli do zápasu s jasným cílem, naplno bodovat. Od začátku zápasu se hrála vyrovnaná hra na obou stranách. V 5' si hosté vytvořili nadějnou šanci, kterou Janoušek neproměnil ve vedoucí gól. Domácí kombinovali jen ve středu hřiště a tak se nedostávali k nějakým vážnějším šancím, které by ohrozily votického golmana Zimmermanna. V 15' se hosté se ujali vedení, kdy Kramný poslal Janouška samotného na domácí kasu, který ještě chytře poslal balon na druhou za sebe, odkud Písařík doklepával do prázdné brány - 0:1. Domácí se poté k ničemu nedostali, pár šancí vedli přes levého záložníka, který provětrával votického Procházku. V 25' se hosté dostali k rychlému brejku, když Tábořík našel nabíhajícího Písařík, který šel na samotného gólmana Dobříše obhodil si ho a domácí gólman úmyslně zasáhl Písaříka ve vápně - jasná červená karta, ale pan rozhodčí ukázal žlutý kartonek (první chyba rozhodčího) a Písařík odešel s kotníkem velkým jako "koleno". K penaltě se postavil Molčík, který proměnil s přehledem - 0:2. Poločas se už dohrával ve středu hřiště, hosté drželi více balon na svých kopačkách. Do poločasu udělal pan rozhodčích Hůla dalších pár chyb, kdy odpískal fauly na domácí hráče, které ovšem vůbec nevolali po zapískání (hra tělem při krytí míče)

O poločase trenérské duo Čupr, Štork udělili pokyny do druhého poločasu, aby se neuspokojily s výsledkem.

Začátkem druhého poločasu začali hosté kazit přihrávky, hráli bez chutě, nebojovali, zbytečně ztráceli lehké míče a nepokrývali hráče. V 55' domácí snížli stav, když domácí hráč odcentroval z hranice velkého vápna přes Procházku, následně Slunečko odpálil míč tak nešťastně, že trefil Dobříškého hráče od kterého se balon odrazil za Zimmermannovi záda - 1:2. Domácí snížení stavu nakoplo a začali valit své útoky na Votickou obranu, které končily odkopem od brány, nebo zastavením domácího útoku. V 80' rozhodčí Hůla ovlivnil zápas, když Molčík našel krásným balonem Kramného, který utekl domácí obraně, následnou střelou trefil domácího brankáře, který vyrazil balon kousek před sebe, Kramný sebral balon, stál zády a domácí brankář oběmi rukami objal Kramného a zahodil ho na zem - jasná penalta, kterou Hůla nezapískal. V 82' rozhození hosté zaspali, domácí poslali lob za obranu, kde Slunečko promáchl letící balon a domácí kapitán se valil na Bradáče, kterého obskočil a zakončil pod padajícím Zimmermannem - 2:2. V 91' hosté zahrávali přímý kop, rozhodčí Hůla řiká všem hráčům "Poslední akce a hned odpískám konec" Votičtí šli tedy ve všech do vápna, letící balon propadl a rozhodčí nepíská konec, domácí rychle rozehráli balon a poslali balon hned do předu na volného spoluhráče kterého naháněl Procházka a následně odehrál balon do zámezí.

Rozhodčí: Hůla Petr

Branky: Písařík, Molčík(penalta)

Sestava: Zimmermann-Procházka,Bradáč,Molčík,Slunečko-Kramný,Boukal,Tábořík,Košař(Poskočil)-Písařík(Holub),Janoušek