18.kolo SK Votice - TJ Sokol Podlesí

20.04.2013 15:55

Domácí vstoupili do zápas s cílem, napravit si reputaci z minulého kola, kde dostali bůra.

První poločas se odehrával spíše ve středu hřiště, bez žádných větších šancí na obou stranách. Oba celky hráli kombinační hru, kterou obě obrany zvládaly. Ve 32' se domácím povedl úspěšný protiútok, když ze strany Písařík odcentroval balon do vápna, kde hrál Podleský stoper rukou, byla nařízena penalta, kterou sám Písařík s přehledem proměnil - 1:0. Domácí dostali za úkol od trenéra Čupra, aby udrželi výsledek do poločasu. Jenže v 43' zahrávali domácí roh, hostující hráč odhlavičkoval balon na půlku ke svému spoluhráči, který obešel nejdříve Opplta na půlící čáře, následně se valil na Procházku, který souboj prohrál a hostujícímu hráči zbýval pouze brankář Zimmermann, kterému nedal žádnou šanci - 1:1.

O poločasu domácí dostali za úkol pokračovat ve druhé půli ve stejné kombinační hře, kterou předváděli.

Začal druhý poločas a domácí jako by nikde nebyli, všechny souboje prohrávali, dávali si těžké míče, ze kterých čerpali hostující hráči. Domácím se nedařilo kombinovat, neměli žádné šance, naopak se víc a víc valily útoky Podleských na domácí obranu. Přišla 70' a hosté se ujali vedení, když Tábořík vymýšlel ve středu efektivní kličku, kterou mu hostující záložník sebral, následným lobem poslal svého spoluhráče, který se řítil sám na gólmana Zimmermanna a opět mu nedal šanci a zamířil k tyči - 1:2. Od této chvíle se domácí k ničemu nedostali. V 82' hostující stoper nakopl balon na svého spoluhráče, který prodloužil padající balon na útočníka, kterého nechal jít Slunečko opět samotného na bránu - 1:3.

Každý z domácích by se měl zamyslet na svým výkonem!

Rozhodčí: Macháček M.

Branka: Písařík (penalta)

Sestava: Zimmermann-Procházka,Bradáč,Molčík,Slunečko-Opplt,Tábořík,Písařík,Košař-Kramný,Holub(Boukal)