12.kolo SK MARILA Votice - FC Jílové

10.11.2012 13:02

SK MARILA Votice - FC Jílové  5:1 (2:1)

Domácí dostali do zápasu opět řadu pokynů, které proti "bohužel" nastoupeným 9ti soupeřům z Jílového začli plnit od prvních minut. Hra byla pod taktovkou  domácích, kombinovali a vytvářeli si mnoho šancí ke vstřelení golu, ale bez žádného efektu. Hosté měli za celý první poločas dvě veliké šance, ale také bez žádného efektu. Přišla tak 32' kdy Kramný poslal ulici na Klose, který svým důrazem dostal míč do sítě. V 39' opět dobře hrající Klos z 20ti metrů vystřelil na bránu a střela padla do šibenice. 2:0 pro Votice. Domácí dále kombinovali a stupňovali svůj tlak. Ovšem přišla 42' kdy domácí zahrávali roh, hosté z protiútoku snížily na 2:1, kdy Jílovský útočník z 35m přehodil domácího brankáře Zimmermanna, který stál na velkém vápně. Tímto rozdílem skončil poločas 2:1 pro Votice.

Během přestávky domácí dostali v kabině nové pokyny. Prostřídalo se a šlo se na hosty.

Druhý poločas začal opět v režii domácích. Neustále kombinování, ohrožování hostující branky a také góly, které padly po krásných akcích. Hosté byli bezzubí, za celý poločas si nevytvořili žádné šance, které by ohrozily domácího golmana. Tlak který domácí vytvářeli se stupňoval a vyvrcholil v gól, který v 53' po krásném podržení balonu, následném otočením kolem stopera Jílového, trefil Janoušek balon k tyči. 3:1 pro domácí. Neustálé kombinování, krásná hra od domácích se líbila divákům. V 67' zvýšil na 4:1 pro domácí Tábořík, který vystřelil za hranicí vápna a nedal tak hostujícímu golmanu šanci. Konečný stav uzavřel v 81' Kramný, který taktéž za hranicí velkého vápna napřáhl a zahrál tak na housle, Jílovskému golmanovi.

Domácí konečně po 4řech zápasech vyhráli, hráli sice proti 9ti hráčům, ale výkon který předvedli byl na dobré úrovni.

Rozhodčí: Šimáček

Branky: 2x Klos,Janoušek, Tábořík, Kramný

Sestava: Zimmermann-Prégr(Košař),Bradáč,Procházka,Slunečko-Kramný,Klos,Tábořík,Opplt(Váňa)-Písařík-Janoušek(Holub)